Společný tělocvik - II. B a V. A

Ve středu 13. 3. se spojily na hodinu tělesné výchovy dvě třídy, V. A a II. B. První část hodiny se odehrávala ve dvojici, kdy dvojici vždy tvořil jeden páťák a jeden druhák. Ze začátku byli žáci ostýchaví, ale po chvilce se pustili do cvičení bez starosti. Žáci hodně běhali, aby se dobře zahřáli, poté následovala rozcvička, která byla také ve dvojici. Když už byli všichni pořádně rozhýbaní a zahřátí, mohlo se začít se soutěžením ve skákání. Nejdříve byla družstva různě namíchaná. Závodilo ve skákání do obručí. Aby si žáci soutěžení ještě více užili, rozdělila se družstva na chlapce a dívky a vždy podle ročníku. Takže soutěžila proti sobě vždy družstva ze stejné třídy. A v každé třídě vyhrály holky! Na odlehčení a uvolnění se žáci protáhli díky józe a tím hodina krásně utekla. Děkujeme všem zúčastněným a třeba si to někdy zase zopakujeme.

Mgr. Lucie Bryndová a Mgr. Jaroslava Šmejcová