Mikulášská nadílka - II. B

Tak jako každý rok i letos k nám do školy zavítal Mikuláš s anděly a čerty. Ještě předtím, než tento den nastal, jsme si v hodině pracovních činností vytvořili obrázky čertů. Tyto čerty jsme si vyrobili, abychom se nebáli a vyzdobili jsme si s nimi třídu. Na začátku dne nám paní učitelka rozdala mikulášské pracovní listy, kde jsme měli za úkol hledat rozdíly, hledali jsme i cestu bludištěm a nakonec jsme řešili křížovku s tajenkou. Když přišel Mikuláš se svými pomocníky trochu jsme se báli, ale naši nakreslení čertíci nás ochraňovali. Sebrali jsme odvahu a řekli Mikuláši básničku. Báseň se mu velice líbila a za odměnu dal každému balíček. Z toho jsme měli největší radost. Těšíme se na Mikuláše i příští rok!

Žáci z II. B a paní učitelka Mgr. Bryndová