Turisťák ve škole - IV. A

Tentokrát byl opravdu netradiční Turisťák. Všichni jsme se sešli v pátek k večeru u jídelny školy. Každý měl plno zavazadel, protože jsme se chystali přespat v družině. Prostor nám ,, půjčila ´´ paní vychovatelka Myšková, a proto se s námi po celou dobu účastnila akce. Venku už byla pořádná tma, tak jsme se vydali udělat aspoň malý okruh kolem nemocničního parku. Ještě, že jsme si mohli aspoň mobilem posvítit na cestu. Naštěstí nikdo cestou v té tmě nezakopl a zdárně jsme došli zpět do školy. Ve škole jsme skočili do bazénu a pořádně se vyřádili. Pak následovalo ubytování a večeře i s teplým čajem, ale taky dětským šampíčkem na zdraví. Kdo chtěl, šel se dívat na dobrodružný film pro děti, ostatní hráli deskové hry nebo něco tvořili. Večer utekl jako nic a přiblížilo se spaní. Nikomu se moc spát nechtělo, kdy se vám naskytne spát se spolužáky? Nakonec přece jen všichni usnuli. Ráno jsme dali zase vše na své místo, dali si malou snídani a hurá domů. Prý si to zase někdy zopakujeme a na delší čas!

Tř. uč. O. Pšeničková se 4. A