TV na ledě - V. A

Před jarními prázdninami byl v naší škole uzavřen bazén, kam chodíme jednou týdně na hodinu TV. Proto jsme využili příznivého počasí a kluziště na náměstí. Někteří žáci měli své brusle a ti, kteří je neměli, si je půjčili v půjčovně. Vybaveni bruslemi a helmami jsme se vydali na kluziště. Někteří stáli na bruslích poprvé, ale většina už někdy bruslila. Začátečníci využili podpůrnou pomůcku tučňáka nebo pomoc paní učitelky či spolužáků. Mile mě překvapilo, že se zapojili všichni žáci - kromě jednoho. Všem se bruslení velice líbilo a někteří se rozhodli, že navštíví kluziště i sami nebo s rodiči.

třídní učitelka Mgr. Šmejcová Jaroslava

paní asistentka Monika Škuthanová