Lyžařský kurz 2024

V Jizerských horách se naši žáci zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu. I přes nepřízeň počasí se nám podařilo celkem čtyři dny lyžovat. Nejlepší podmínky byly hned v neděli, kdy jsme lyžování zahájili ve skiareálu Severák se sluncem nad hlavou. I přes vydatné deštivé počasí jsme po zbytek týdne lyžovali v nedalekém skiareálu Tanvaldský Špičák. Neustále jsme sledovali předpověď na další dny a doufali, že po vydatných deštích zbude na sjezdovkách ještě nějaký sníh. Měli jsme však štěstí a díky skvělé práci vlekařů bylo vždy na čem se klouzat. Děti si vyzkoušely vše – lyžování za slunce i v dešti, dlouhé i krátké fronty, prázdné i přervané sjezdovky, sníh a bahno. Myslím si, že jsme si to všichni parádně užili. Děkujeme všem dětem za účast na lyžáku 2024 a těšíme se za rok!