Mc Donalds Cup

Dne 18. dubna 2024 se na stadionu Mládí uskutečnil turnaj žáků 1. až 3. tříd Mc Donalds´Cupu. Přestože se jednalo o společné kolo Podbořan a Žatce, přihlásilo se v této nejmladší kategorii pouze pět základní škol. Turnaj se za chladného počasí hrál systémem každý s každým. Mladí fotbalisté byli při rozhodování profesionálního rozhodčího velice motivováni a bojovali o každý míč.

Turnaj vyhráli za obrovského nadšení chlapci Základní školy Komenského Alej. Druhé místo obsadili chlapci z naší školy ZŠ Jižní, třetí místo vybojovali fotbalisté ZŠ Petra Bezruče, čtvrté místo obsadilo družstvo ZŠ TGM Podbořany a na pátém místě skončilo družstvo ZŠ Postoloprty. První tři družstva postupují do okresního finále v Lounech.