Přehazovaná 2024

V pátek 12. 1. 2024 proběhl v tělocvičně Obchodní akademie v Žatci turnaj v přehazované pro žákyně 8. a 9. tříd. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 družstev ze Žatce (ZŠ Jižní, Komenského alej, P. Bezruče), z Loun (ZŠ Přemyslovců, P. Holého, Školní), z Lipence a Měcholup. Naše děvčata podala velmi pěkný výkon, ve své skupině s přehledem zvítězila a postoupila do bojů o medaile. V prvním zápase porazila ZŠ Školní Louny a v boji o zlato zvítězila nad družstvem ze ZŠ Komenského alej Žatec.

Všem děvčatům gratulujeme k 1. místu a děkujeme za velmi pěknou sportovní reprezentaci školy.

Sestava: Nikola Balatková, Radka Tesařová, Sabina Nápravníková, Barbora Ullrichová, Kateřina Paymová, Michaela Henychová, Kateřina Hovorková, Eliška Horáčková a Zuzana Blínová