Přespolní běh Krásný Dvůr

Ve čtvrtek 27. 9. 2023 se naše škola zúčastnila okresního kola v přespolním běhu, které se konalo v zámeckém areálu Krásný Dvůr. Z předchozího přeboru města Žatec jsme postoupili z prvního místa s kategorií III: 6. + 7. třída – chlapci (2 000 m), kteří se v běžeckém závodu utkali s žáky ze ZŠ a MŠ Krásný Dvůr, ZŠ Přemyslovců (Louny), ZŠ Komenského alej (Žatec), ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše (Louny), ZŠ Husova (Podbořany), Gymnázium Václava Hlavatého (Louny). I přes mírnou nepřízeň počasí si naši chlapci ze 6. A a 7. B uchovali po celý den pozitivní náladu a ve zlomový okamžik závodu podali chvályhodný a statečný výkon. Avšak přes velmi silnou konkurenci ostatních škol obdrželi pouze 6. příčku. Konečný výsledek, dle jejich slov, chlapce motivoval pro další rok, kdy by rádi obdrželi postupové pozice do krajského kola. Všem účastníkům děkujeme za sportovní reprezentaci školy.