Školní přespání v družině

Děti třídy 4. A, paní učitelky Pšeničkové, si spolu připravily školní noční spaní. Nešlo pochopitelně jen o spánek. Jednalo se o celý řetízek na sebe navazujících zábavných akcí, na které jsme se spolu všichni těšili. Vše jsme nastartovali podvečerní procházkou Žatcem a pokračovali plaváním ve školním bazénu. Tento náš večer jsme si zpříjemnili a ozvláštnili docela slavnostním přípitkem dětského „šampáňa“. A večeře? Co jsme si všichni přinesli: piškotová bábovka, pizza, pochoutky z listového těsta a pochopitelně i sladkosti a mlsání všeho druhu. Pokračovalo se sledováním již předem vybraného filmu. Pak již byl čas ulehnout. Tentokrát v prostorách 5. oddělení naší školní družiny. Spokojené štěbetání dětí ještě po večerce a jistě i jejich spokojený spánek jsou tak důkazem povedenosti našeho školního přespání….

Ivana Myšková