Ledčice - I. C
Žáci třídy 1. C se vydali na školní výlet do HistoriPark Ledčice, kde se na chvíli proměnili v malé archeology. Během programu se zábavnou formou seznámili s tím, jak lidé žili v dávných dobách a jak pracují archeologové při objevování minulosti. Děti si mohly vyzkoušet hledání a odkrývání archeologických nálezů, tvoření keramiky, střelbu z luku, kopání jámy. Prohlédly si zajímavé exponáty a dozvěděly se mnoho nových informací o historii. Největší radost měly z praktických aktivit, při kterých samy objevovaly a tvořily. Celý den se nesl v duchu poznávání, objevování a zábavy. Žáci si z výletu odvezli nejen nové vědomosti, ale také spoustu krásných zážitků. Návštěva HistoriParku byla pro všechny velmi zajímavá a inspirativní zkušenost.











.
.
.
.
.
.