Přespávačka - I. C
Žáci 1. C se zúčastnili přespání ve škole, které si všichni moc užili. Odpoledne jsme navštívili bazén a užili si spoustu vodních radovánek. K večeři jsme si dali výbornou pizzu. Večer jsme se společně podívali na pohádku a poté nás čekala noční stezka. Na ní děti pátraly po pachateli, který ukradl svačinu pana ředitele. Všichni úkoly skvěle zvládli a záhadu úspěšně vyřešili. Společně jsme tancovali i zpívali. Přespávačka se vydařila a odnesli jsme si mnoho krásných zážitků.











.
.
.
.
.
.