Procházka Žatcem - III. C
Ve středu 17. 6. se vydaly třídy 3. C a 8. C do historického centra našeho města. Žáci 8. ročníku si pro třeťáčky připravili stezku, kterou je provázeli. Třeťáčci plnili nejrůznější úkoly, při kterých zjistili spoustu nových informací. Osmáci si zase vyzkoušeli práci se žáky prvního stupně. Po vydařené akci čekala žáky sladká odměna. Osmákům moc děkujeme za krásný a přínosný program a těšíme se na další spolupráci.











.
.
.
.
.
.