Červen - III. C
Poslední měsíc školní docházky nebyl plný jen závěrečných testů, ale také plný zábavy. Když už se to ve třídě nedalo vydržet, vyrazili jsme se učit ven. Formou her jsme si mohli zopakovat, co jsme se naučili ve třetím ročníku. Také jsme se rozloučili se školním rokem u vojáků, kde jsme si mohli prohlédnout vojenskou techniku, nechat si udělat falešné zranění a vyzkoušet mnoho dalšího. Součástí programu bylo také vyhlášení výsledků celoročního projektu Kontík a Třídílek, kde jsme se umístili jako čtvrtí ve městě. Moc mile nás také překvapily odměny za účast. Společně jsme taky vyrazili na zmrzlinu, abychom oslavili konec školního roku a zároveň se příjemně ochladili. Celý školní rok stál za to a věříme, že ten další bude ještě lepší.











.
.
.
.
.
.