Akademie 2026
Letošní školní rok doběhl do svého konce a my jsme se s ním rozloučili již tradiční akademií. Ještě než jsme se společně rozloučili, sešli jsme se všichni ve školním átriu a společně se podívali na vystoupení, která jsme si připravili. Každá třída z naší školy vystoupila a rozloučila se se stávajícím školním rokem. Viděli jsme scénky, tanec, zpěv i recitaci. Dokonce se zapojili i učitelé. V závěru jsme se rozloučili s našimi deváťáky, kteří odchází do další životní etapy. Všem našim žákům i zaměstnancům přejeme krásné prázdniny. Uvidíme se v novém školním roce.











.
.
.
.
.
.