Loučení s družinou

To to zase uteklo...., jako voda. Další školní rok je opět na konci. To je pravda, stejně jako skutečnost, že naše děti jsou zase o rok dospělejší, chytřejší, zkušenější, ale mnozí taky odvážnější a zvídavější. A před koncem školního roku také veselejší a plné očekávání z nadcházejících prázdnin.
K tomuto období náleží i okamžiky oslav, radosti, ale i loučení. Všechny tyto, ale i mnohé další, pocity se nám podařilo náramně namixovat při veselém rozloučení a taky trochu slavnostním ukončení školního roku našich dětí 5. oddělení ŠD.
Dětské šampáňo, brambůrky, bonbóny, popcorn a všelikeré další mlsání připravené od mnohých rodičů našich dětí. A u toho všeho ohromná porce zábavy, radosti a obyčejného dětského štěstí. A výměna malých dárečků pro vzpomínku....
Tak děti, po prázdninách s mnohými na viděnou a vám ostatním hodně úspěchů, štěstí, a radosti ve vyšších ročnících.



Vychovatelka 5. oddělení ŠD Ivana Myšková

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Kontaktujte nás

Jižní 2777, okres Louny, 438 01 Žatec

+420 415 741 011