Loučení se školní družinou a našimi třeťáky

Konec školního roku je vždy spojený s radostí z blížících se prázdnin, ale také s loučením. V našem oddělení školní družiny jsme si proto připravili milé odpoledne plné pohody, zábavy a hezkých vzpomínek, při kterém jsme se rozloučili nejen se školním rokem, ale především s našimi třeťáky, kteří už po prázdninách zamíří do vyšších ročníků.

Společné loučení jsme zahájili slavnostním rozdáváním družinového vysvědčení, které dětem připomnělo, co všechno během roku ve družině zažily, zvládly a naučily se. Nechybělo ani rozdávání vtipných pochval, které vykouzlily úsměv na tváři každému dítěti. Každý si odnesl originální ocenění, které vystihovalo jeho povahu, šikovnost nebo smysl pro humor.

Součástí slavnostního odpoledne byl také přípitek, při kterém jsme si společně popřáli krásné prázdniny, spoustu sluníčka, zážitků a odpočinku. Poté na děti čekalo malé pohoštění, které všem přišlo po slavnostní části vhod a přispělo k příjemné atmosféře celého setkání.

Na závěr děti dostaly také malé dárečky na památku. Po oficiální části následovala volnázábava, během které si děti ještě naplno užily společné chvíle se svými kamarády.

Loučení bylo plné smíchu, radosti, ale i trošky dojetí. Našim třeťákům přejeme hodně úspěchů v dalších školních letech a všem dětem krásné, veselé a pohodové prázdniny!

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Kontaktujte nás

Jižní 2777, okres Louny, 438 01 Žatec

+420 415 741 011