Otevření discgolfového hřiště v Žatci
V úterý 16. 6. žáci 7. A, jako jediní ze školy, měli možnost být při oficiálním otevření nového dicgolfového hřiště v Žatci, které se nachází u řeky naproti Slavoji. Instruktoři nejprve žáky seznámili s pravidly, každý si pak cvičně vyzkoušel hody a pak započala samotná hra. Všechny hra velice bavila, soutěžili v 4 – 5 členných týmech proti sobě. Pravidla se podobají golfu. Disky pro hru jsou k zapůjčení za zálohu na sportovišti u městského koupaliště.











.
.
.
.
.
.