Přehazovaná 4. a 5. tříd (II. kategorie), OK, 5.2.2019

Výsledková tabulka (pdf)

Mladší žáci získali bronz v přehazované

V úterý 5. února 2019 se žáci čtvrtých ročníků účastnili sportovní soutěže v Lounech v přehazované. Utkala se celkem čtyři družstva – z Loun, Zeměch, Postoloprt a my ze Žatce. Hrálo se na vítězné body. Chvílemi jsme drželi prvenství, ale po výměně stran se už tolik nedařilo. Všichni hráči se rvali o medailové pozice do posledního míče. Nakonec jsme se umístili na pěkném třetím místě. Po pravdě, pro nás měla bronzová medaile hodnotu zlaté, protože jsme se s hrou a jejími pravidly seznámili před nedávnem. Všichni ze sebe vydali maximum. Velké díky patří všem hráčům – N. Balatkové, S. Nápravníkové, L. Mihalymu, M. Divišovi, J. Botkovi, P. Vilímovi, T. Čopikovi, M. Černému , A. Knedlíkovi.

Výběr žáků IV. tříd + doprovod  Mgr. Eva Vávrová

Přehazovaná 1. stupeň