Výchovný poradce

Výchovný poradce Vám pomůže s  řešením výchovných, kázeňských a vzdělávacích problémů Vašich dětí a poskytne  Vám odbornou pomoc v profesní orientaci žáků po absolvování ZŠ. Výchovný poradce  je spojovacím článkem mezi Vámi rodiči a řadou institucí, které se zabývají  specializovanou péčí o mládež (PPP, SPC, Educo, IPS, ÚP, NZM, SPAM, RADDAR,  K-centrum, soc. kurátoři, policie, lékaři). Výchovný poradce úzce spolupracuje s  vedením školy, třídními učiteli a protidrogovým preventistou.

Mgr. Renata Hnízdilová

řešení vzdělávacích problémů (žáci s SVP), výchovné a kázeňské problémy, kariérní poradce (přihlášky na SŠ) ...

Konzultace po předešlé  dohodě

maja.hnizdilova@seznam.cz

Co-delat-s-prihlaskou-a-zapisovym-listkem

Na co se ptát při prezentacích SŠ a dnech otevřených dveří (pdf)

Co je důležité vědět o elektronických cigaretách?

Akce pro rodiče:

"Učitel a rodič, dvě blízké role. Pojďme si porozumět." - dne 23.2.2022 od 15:30 do 17:00 hod v Sociálním centru pro rodinu, z.ú. - Klíčenka, Volyňských Čechů 326, Žatec.

ODKAZ NA TESTOVÁNÍ profesní orientace žáků: